ברוכים הבאים למערכת החכמה של GetSeat

אודות – GetSeat

איך תארגנו אירוע עם רשימת אורחים מסודרת, אישורי הגעה מדויקים והרבה פחות כאבי ראש? הכירו את GetSeat!

אז מה זה GetSeat?

כאשר מארגנים אירוע משמח, בין אם מדובר בחתונה, בר מצווה, ברית או פשוט חגיגת יום הולדת גדולה – הפרטים הקטנים יכולים לגבות מכם מחיר נפשי גבוה. ההתרוצצויות, שיחות הטלפון, הארגון מול הספקים, וזה עוד בכלל לפני שהתחלנו לדבר על אישורי ההגעה של האורחים. אנו בחברת GetSeat לוקחים מכם את כאב הראש הכי גדול ומטפלים עבורכם בכל שלב באישורי ההגעה ובניהול המוזמנים, כדי להבטיח אירוע כיפי, זורם, מלא בכל האנשים שאתם אוהבים!

קצת עלינו

את שירות GetSeat הקימה קרין שני לפני שנתיים כאשר עבדה בתחום שירות הלקוחות ועולם האירועים. במהלך עבודתה זיהתה קרין צורך אמיתי בשוק להקל על אנשים החוגגים אירוע משמח ומוצפים בטרדות ודאגות לקראתו. המטרה בשירות היא לחסוך ללקוחות כסף ובלגן ולבצע מעין "סגירת פינות" שנחוצה לכל אדם המארגן אירוע. עוד מימיה הראשונים של GetSeat, ידעה קרין כי חזון השירות הוא לעבוד בדיוק מירבי, שירות איכותי ומקצועיות ללא פשרות, וכך ניהלה את העסק מול כל לקוח חדש (ומרוצה!), מאז ועד היום.

איך עובד שירות GetSeat?

אנו מקבלים מכם את פרטי המוזמנים המלאים ומבצעים את כל ההתקשרות מולם מעתה והלאה. ההתקשרות כוללת:

  • שיחה אישית מול כל מוזמן באופן אישי, או SMS לכל מוזמן.
  • שירות חזרה טלפונית במידה ואין מענה ל-SMS שנשלח.
  • שיחות מול כל מוזמן ללא הגבלה (עד לאיתור המוזמן וקבלת תשובה סופית!)
  • ממשק ידידותי וקל אליו כל בעל אירוע יכול לגלוש בכדי לבדוק את דו"ח האישורים בכל עת
  • שירות ידידותי, נעים ומכבד, הן מול המוזמנים והן מול הלקוחות

השירות שלנו, אשר מוצע כעת במחיר אטרקטיבי במיוחד, מתבצע בצורה פשוטה וקלה, ומאפשר לכם להיות מודעים בכל רגע למצב האישורים על ידי כניסה לממשק האינטרנטי הידידותי שלנו, מכל מחשב או מכשיר סלולרי. בנוסף, צוות שירות הלקוחות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם ולסייע לכם בכל שאלה או בקשת עזרה שתעלה!

GetSeat מסדר לכם את האירוע! התקשרו להזמנות עוד היום – 052-249-1922‏